DENETİM VE YÖNETİM RAPORLARI

Göre sırala
Olarak görüntüle Izgara Liste
Görüntüle
Sayfa başına

M320 CRM Modülü

M320 CRM Modülü, potansiyel müşteri ilişkilerinizi organize bir şekilde yönetmeye yardımcı olan bir modül olup, müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri etkileşimlerini optimize etmek için kullanılan bir modüldür.

M320 El Terminali Depo ve Sayım Modülü

M320 Depo ve Sayım modülü, Logo muhasebe programları ile beraber M320 Logo Saha satış el terminali kullanan firmaların, Logo muhasebe sisteminde kayıtlı olan ürünlerin sayım işlemlerini kolayca yapmalarını sağlayan, Saha da satış dağıtım görevi olan araçlarda araç yükleme ve boşaltma işlemi ile beraber, depolar arası ambar fişi ile ürün aktarmalarında büyük kolaylık sağlayan bir mobil modüldür.

M320 Harita Modülü

M320 Harita modülü, Logo muhasebe programları ile beraber M320 Logo Saha satış el terminali kullanan firmaların, Logo muhasebe sisteminde kayıtlı olan müşterilerini ve sahada dolaşımda olan plasiyerlerini harita üzerinden kolayca yönetmesini sağlayan bir modüldür.

M320 Logo Mobil Saha Satış

M320 Logo saha satış uygulaması sahada plasiyer elemanların ihtiyacı olan satış süreçlerini kusursuz olarak sağlar. plasiyerlerin sahada soğuk satış olarak adlandırılan sipariş toplama süreçlerini, dağıtım görevi olarak satış irsaliyelerini yada sahada sıcak satış yapılıyorsa faturalama işlemlerini kusursuz olarak tamamlayabilirler. m320 logo saha satış uygulaması satış süreçlerinden sonra müşteriye kesmeleri gereken fatura, irsaliye, sipariş formu yada tahsilat makbuzlarını yanlarında bulunan bluetooth araç yazıcılarından basabilir, süreci müşteride sonuçlandırabilirler.

M320 Patron Raporu Modülü

M320 ile yöneticilerin ihtiyaçları olan tüm raporlar SQL'de tasarlanır, Bu sayede yöneticiler işletme için gerekli tüm raporlara mobil aygıttan ulaşabilir.

M320 Patron Raporu Modülü - (Bağımsız)

M320 ile yöneticilerin ihtiyaçları olan tüm raporlar SQL'de tasarlanır, Bu sayede yöneticiler işletme için gerekli tüm raporlara mobil aygıttan ulaşabilir.