M320 Sıcak Satış Modülü

M320 Sıcak Satış Modülü, Logo muhasebe programları ile beraber M320 Logo Saha satış el terminali kullanan firmaların, Logo muhasebe sisteminde kayıtlı olan müşterilere saha da olan plasiyerlerin, saha da iken irsaliye ve fatura kesmelerine olanak tanıyan ve iade mal alımına imkan sağlayan, sahada işlenen bu belgelerin bluetooth yazıcılar ile matbu formlara baskı sağlayan modüldür.
Üretici: Zensoft
*

M320 Sıcak Satış Modülü

M320 Sıcak satış modülü saha da satış ve dağıtım işi yapan firmaların, ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. M320 Sıcak satış modülü ile satış sırasında anlık olarak fatura kesilebilir, kesilen faturanın araç fatura yazıcılarında basılması sağlanır. Birden çok fatura yazıcısı ile aynı anda çalışabilen M320 ile form tasarımlarını kolayca yapabilirsiniz. 

Saha da sipariş toplayan firma için gerekli sipariş modülleri m320 temel paketi içerisinde almaktadır. Sıcak satış modülü sahada plasiyer sipariş işlemi dışında fatura ve irsaliye kesmesi, iade alması ile beraber ilgili belgenin baskısı için satın alınması gerekmektedir.

M320 Sıcak satış modülü e-fatura alt yapısını desteklemektedir.

Bu ürünü kullanabilmeniz için, öncelikle M320 Logo Mobil Saha Satış Uygulamasına Sahip Olmalısınız.


M320 Sıcak Satış Modülü

M320 Logo Mobil saha satış ürünümüz içerisinde yer alan sıcak satış modülü ile plasiyerler sahada iken fatura ve irsaliye kesebilir, kestikleri belgeleri bluetooth yazılcılardan baskı yapabilirler.
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar